Обратный звонок:
(0462) 937-467
096-04-54-096
098-43-77-487

Модульная металлочерепица INTEGRA

integra.jpg
Цена. Грн/м2.
Уточняйте
Количество:


оформить кредит

Цілком новий покрівельний виріб, що за своїми споживчими якостями значно перевершує інші види черепиці. «Інтегра» — це інноваційне рішення в технології покрівельних покриттів, яке відрізняється підвищеною надійністю і стильним зовнішнім виглядом натуральної класичної черепиці. Металочерепиця Інтегра має кращі властивості усіх металевих покриттів. Вона стійка до холоду, міцна і екологічно чиста. Так само, як і глиняну черепицю, її легко комбінувати для різноманітних видів дахів. На відміну від глиняної черепиці, «Інтегра»   майже в 10 разів легша!

 

Вам більше не доведеться свердлити отвори в покрівлі!  Для кріплення металочерепиці «Інтегра» немає необхідності використовувати дорогі, кольорові саморізи! Вона більш зручна у зберіганні, транспортуванні, підйомі на дах і монтажі.

Головні переваги  модульної черепиці «Інтегра»:

 

  • Абсолютно новий зовнішній вигляд, що імітує форму глиняної (натуральної) черепиці. Висота профілю 65 мм. Додаткова жорсткість і бесшовність дають підвищений коефіцієнт опору вітровим, сніговим і температурним навантаженням.
  • Приховане кріплення — дах без отворів. На поверхні даху відсутні наскрізні отвори і не видно  будь-яких  елементів  кріплення даху (головки саморізів). Як наслідок — 100% герметичність і стійкість до корозії.
  • Безшовність. Досконала  технологія просторового 3d різання і точність геометрії обробки роблять непомітними стики панелей.
  • Змінний крок (300-500 мм). Широкий виборір модифікацій продукту.  Можливість створення унікального (нестандартного) об'єкта.
  • Завдяки симетричності забезпечується практично безвідходна укладання навіть на складних дахах.
  • Виготовлення невеликими секціями (тайлами).  Компактність упаковки металочерепиці, зручне транспортування і зберігання, підвищення швидкості і зручності монтажу.  Економія на доставці і складуванні, мінімізація витрат на монтаж (досить 2-х людей).
  • Використання високоякісного матеріалу. Гарантія довговічності нашої продукції протягом 50-ти років!